Vacatures

Ontdek jouw baan bij Cordaan

Wil jij in de zorg werken én blijven groeien? Kom dan werken bij een organisatie die zorgt dat jij tot bloei komt. Bij wie je je ontwikkelt volgens je eigen groeipad. En die je scherp houdt met opleidingen en trainingen. Naar welk werkveld jouw hart ook uitgaat, Cordaan biedt dit allemaal.

Wij vertellen je graag meer

Wil je meer weten over een vacature? Bel of whatsapp met een van onze recruiters.

Jacco Tilgenkamp

Zorg in de Wijk
06–34455 809
jtilgenkamp@cordaan.nl

Saskia Teunissen

VGZ
06–39184897
steunissen@cordaan.nl

Emilie Engel

Ouderenzorg, SZO
06-18734007
eengel@cordaan.nl

Esther Elfering

Ondersteunende Diensten, Ouderenzorg
06-11714526
eelfering@cordaan.nl

Sammy van Uffelen

VGZ, GGZ
06-18583073
svanuffelen@cordaan.nl

Marloes Alteveer

Zorgeloos thuis, Zorg in de Wijk
06-48430289
malteveer@cordaan.nl

Chantal Vingerling

Ouderenzorg
06-28171503
cvingerling@cordaan.nl